Sveicam Jelgavu pilsētas svētkos

ar plašu uzvedumu programmu dažādām paaudzēm un gaumēm:

It kā muzikala pilsētvides izrāde…

 

Lomās: Santa Bērziņa, Liene Krūmiņa, Indra Soika-Dreimane, Ilva Zvilna, Ilmārs Dūrītis, Ansis Griķis, Pāvels Palijs, Vjačeslavs Palijs, Juris Puiķis, Vlads Spunītis. Piedalās vokālais ansamblis “Procesā”.


Ir Covid-19 pandēmijas laiks, kad Latvijā ir izsludināts ārkārtas stāvoklis un no tā izrietošie cilvēku pulcēšanās ierobežojumi.

Darbības vieta – nomaļa garāža.

Jauktā kora diriģents ir noorganizējis kora mēģinājumu, riskējot par to tikt sodīts. Uz mēģinājumu ierodas tikai neliela daļa dziedātāju, tomēr arī tas pārsniedz atļauto skaitu. Diriģents ir aizkustināts par cilvēku dziedātdegsmi, lai gan dažiem dziedātājiem īstais iemesls, kāpēc viņi ir ieradušies, katram ir cits – viens bēg no mājām, kur nav iespējams pastrādāt, citam tas ir izdzīvošanas jautājums.

Biļetes? Nav nepieciešamas, jo ieeja – bez makas. Neaizmirstam par lietussargiem.

Režisore – Lūcija Ņefedova (In memoriam),

Titullomā – Liene Strauta,
Akordeona pavadījums – Guntra Minkevica.

“Burbuļu māte sapņo: Viņa stiepj no Centrāltirgus pilnu grozu ar dažādām delikatesēm: ir tur gurķīši, ir nēģīši, ir lielas čupas serinku…”. Kas notiks, kad Burbuļmāte no sapņa pamodīsies, aicinām piedzīvot kopā izrādē!
Pirmizrāde 2015. gada 3. maijā.

Ieeja: bez maksas

Svētdien, 29. maijā, plkst. 11.00 Bērnu atpūtas un rotaļu pilsētiņā Uzvaras parkā aicinām nākt ciemos kopā ar pasaku tēliem!

“Nāciet ciemos!” – šādu uzaicinājumu no Princeses, kura tagad valdīs Dižmežā, kādā jaukā dienā saņem draugu grupa “Zaļie kāposti”. Zaķis Pūciņš, Meža Tīrības Gariņš, Sauszemes Nāriņa Zizija, Alternatīvā Laumiņa Piksija, Sportiskais Bebrs un Pastnieks Elfs sāk rūpīgu sagatavošanās procesu karaliskajai pieņemšanai pie Princeses Viedās Dižmeža Burves pavadībā.

Lomās: Elita Majevska, Miks Vilnis, Vlads Spunītis, Sintija Krēģe, Liene Krūmiņa, Viktorija Laura Vītola, Vjačeslavs Palijs, Pāvels Palijs.
Režisore Liene Krūmiņa.

Atklāsim pasākumu ciklu visas vasaras garumā “Brīvdienas Uzvaras parkā”! Ieeja bez maksas.

Vasara ir pašā sākumā, tāpēc sekojam līdzi laika prognozēm un neaizmirstam uz pasākumu paņemt lietussargu.​

Tiekamies!

© 2022 Ādolfa Alunāna Jelgavas teātris

sveiki(at)alunanateatris.lv

Jelgavas Kultūras nams, Ā.Alunāna Jelgavas teātra kamerzāle

25. augusts, 19:oo

13. septembris, 19:oo

Populārās franču dramaturģes Jasmīnas Rezā meistarīgi veidots ģimenes attiecību kvartets – divi pāri situētu vecāku, kuriem ir 11 gadus veci dēli, risina problēmu, ko darīt un kā būt, jo vienu dēls sadevis otram. Kas ir ģimene un kāda ir pati pasaules kārtība?

Galvenais jautājums paliek neatrisināts – kuram ir taisnība un vai tā vispār iespējama?

Režisors – Jānis Leščinskis Scenogrāfs – Ivars Pirvics
Kostīmi –  Elita Majevska

Lomās:

Inga Riharda
Ilva Zvilna
Jānis Dūrējs
Ivars Mozga

Izrāde notiek Jelgavas Kultūras namā, Teātra Kamerzālē.
Vietu skaits ierobežots.
Ieeja no Uzvaras ielas.

Jelgavas Kultūras nams, Lielās zāles skatuve

30. MARTS pl.18:00

1. APRĪLIS pl.14:00

Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra izrāde „Jūtu tektonika” ir stāsts par mīlestību. Franču dramaturga Ērika Emanuela Šmita lugas darbība noris mūsdienu Parīzē – izsmalcinātajā mūžīgās mīlestības pilsētā, un izrādās, ka pat tur noticēt mīlestībai nav viegli. Kad mīlestība tiek pārbaudīta, aiz lepnuma likta uz spēles, dzīve gribot negribot mainās. Vai cilvēka spēkos ir apturēt stihiju?

- Jūtu tektonika.
- Kas?
- Jūtas pārvietojas kā Zemes garoza. Kad tā sakustas, rodas berze, viesuļvētras, vulkānu izvirdumi, cunami, zemestrīces.
- Tieši tas notika ar mums.

Pirmizrāde - 2023.gada, 10. februāris

Luga «Spoku vilciens»ir trilleris, kuru 1923. gadā sarakstījis angļu aktieris un dramaturgs Arnolds Ridlijs. Savstarpēji nepazīstami cilvēki nonāk nomaļā stacijā, kura glabā baisu noslēpumu. Spriedzes luga neparastā kamerzāles formātā. Negaidītas situācijas, attiecības un bailes no nezināmā - īsts trilleris.

Režisore: Dace Vilne

Lomās:

Sintija Krēģe

Natālija Samohvala

Elīna Skutele

Ilva Zvilna

Raimonds Balševics

Juris Bandenieks

vai Ainars Līcītis

Ansis Griķis

Manfrēds Grunde-Zeiferts

Juris Puiķis

Andrejs Vītoliņš

Augusts Ziemelis

Tuvākās izrādes:

Jelgavas Kultūras nams,
Ā.Alunāna Jelgavas teātra kamerzāle.

2023. gada - rudens

izpārdots

Iestudējuma scenogrāfs – Ivars Pirvics
Kostīmu māksliniece –Elita Majevska

 _____

Pirmizrādes – 2022. gada 22. un 23. oktobrī.

Sīkdatņu izmantošana tīmekļa vietnē www.alunanateatris.lv

 

Ā.Alunāna Jelgavas teātris ir šīs tīmekļa vietnes pārzinis. Tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā “cookies“).

Ja Jūs akceptējiet sīkdatņu pieņemšanu, sīkdatņu izmatošanas tiesiskais pamats ir lietotāja piekrišana un Jūs apstipriniet, ka esiet iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm, to izmantošanas nolūkiem, gadījumiem, kad informācija tiek nodota trešajām personai.

Informācija par sīkdatnēm (cookies):

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta uz jūsu datoru vai mobilo iekārtu tīmekļa vietnes apmeklēšanas laikā. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas tīmekļa vietnes atmiņa, ļaujot tīmekļa vietnei atcerēties jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā, atcerēties jūsu norādītos iestatījumus. Sīkdatnes tiek izmantotas satura kvalitātes uzlabošanai, ērtākai lietošanai un pielāgošanai lietotāju vajadzībām.

Tīmekļa vietnes www.alunanateatris.lv izmantotie sīkdatņu veidi:

  • Nepieciešamās sīkdatnes – palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošina pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Šādas sīkdatnes parasti tiek iestatītas tikai atbilstoši lietotāja veiktajām darbībām, kuras veido pakalpojumu pieprasījumu, piemēram, konfidencialitātes iestatījumu iestatīšana vai pieteikšanās.
  • Statistikas un tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanas sīkdatnes – ļauj uzskaitīt apmeklējumus un datu plūsmas avotus, tādejādi lapas pārzinis var izmērīt un uzlabot vietnes veiktspēju. Izmantotās sīkdatnes palīdz noskaidrot, kuras lapas ir visvairāk un vismazāk izmantotas, un redzēt, kā apmeklētāji pārvietojas pa šo vietni. Visa informācija, ko šīs sīkdatnes savāc, tiek apkopota anonīmi.

Sīkdatnes netiek izmantotaslai jūs personiski identificētu.

Sīkdatņu izmantošanas ierobežošana un atcelšana:

Ja izvēlāties nepiekrist sīkdatņu izmatošanai vai vēlaties atcelt iepriekš sniegtu piekrišanu, tad jums nepieciešams veikt izmaiņas savas ierīces interneta pārlūkprogrammas sīkdatņu iestatījumos.